Yatay Camlı Bölme

YATAY CAMLI OFİS ARA BÖLME DUVAR

Bu modeller ofislerin iki oda arasında kalan ara duvarlarında tercih edilir. Özellikler masa ve koltukları dayandığı duvarlarda idealdir.

Modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.

YATAY CAMLI OFİS ARA BÖLME DUVAR :yerden 85 cm’lik kısım dolu, 85 cm ile kapı üst seviyesi arasında kalan kısım camlı, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle geçilir. Bu sistem ara camlı olarakta adlandırılır.
Standart modül genişlikleri 90 – 105 ve 120 cm olarak kabul edilir ve cam modül yüksekliği 125 cm olarak üretilir.

Yatay Camli Bölme

Yatay camli bölme  ofis bölme sistemleri: bu sistemler genellikle ofis bölme olarak kullanılır.ışık ve görsellik tamdır.modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan yatay camlı ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.Yatay camlı ofis bölme duvar sistemleri nedir yatay camlı bölme duvar nasıl yapılır yatay camlı bölme duvar ustası ve yatay camlı ofis bölme sistemleri ile ilgili bilgileri paylaşalım…

Daha modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı yatay camlı sistem, tamamen şeffaf sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme duvar sağlayabilmektedir. camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak bölünebilir  ve istenirse modüllerde jaluzi ile kumlama desenler kullanılabilir. standart modül genişlikleri 8 cm olarak kabul.

Yatay camlı ofis bölme sisteminde; jaluziler çift cam arası çalışmakta olup, kumanda butonu ile kontrol edilmektedir.jaluzi ebatları isteğe bağlı olarak 25 ile 16 mm. kalınlıkta kullanılabilir.Bölme duvar kalınlığı 80 mm cağri insaat profilleri ürünleri ile mimari gereksinimlere uygun çözümler üretilir.
 
Yatay Camlı Ofis Ara Bölme duvar,
Daha modern mimari tercih edenlerin kullandığı yatay camlı sistem, tamamen şeffalık sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme özelliğide sağlayabilmektedir. Camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir güzellik katmaktadır.
Bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak 3, 4 veya 5 bant olarak bölünebilir ve istenirse modüllerde jaluzi ile kumlama desenler kullanılabilir.

Yatay Camlı ofis Bölme Duvar Sistemleri
Geniş Açıklığa Sahip Bölümlerde Şık ve Prestijli Görünüm sağlar . Gün Işığından bölünen mekanın dışında kalan alanlarında istifade etmesine olanak sağlar .

ZAMAN & MALİYET TASARRUFU SAGLAR
Pratik ve hızlı kurulumu ile zamandan tasarruf etmenizi ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar .
TAŞINABİLİR
OFİS bölme duvar sistemlerimiz % 100 taşınabilirliğe sahiptir . Bölmelerin demontaj ve tekrar montajı esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz .
ÇEVRE DOSTUDUR
Demontable bölme duvar sistemlerimizde kullanılan malzemelerin % 99 ‘u geri dönüşümlüdür .
GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİ AZALTIR
Bölme duvar sistemlerimiz ofis içersinde ki gürültü seviyesini en aza indirmektedir .
UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Son derece dayanıklı olan bölme duvar sistemlerimiz bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

 

Tadilat Dekorasyon Home