Yarım Camlı Bölme

Yarım Camlı Bölme 

Yarım camlı bölme duvar ofis bölme ofisinizde ki ahşap ofis bölme desenleriyle bir bütünlük oluşturmanız mümkün. Yarım camlı ofis bölmesi ahşap ve cam döşemelerle ofisinize renk veriyoruz.Yarım camlı ofis bölme duvar sistemleri nedir yarım camlı bölme duvar sistemleri özellikleri nelerdir yarım camlı bölme duvar sistemleri görsellerini birlikte okuyalım. Bu duvar bölme sistemleri üstten veya alttan 90 veya 120 cm mdf kaplıdır.

 

 

Sistemde isteğiniz üzerine ahşap döşeme kademelerimizde zengin renk seçeneklerimizle ofisinizde bir zıtlık yahut bir bütünlükle görsel şova dönüşür ayrıca sistemin ahşap kademelerine kaya yünü izole sistemiyle % 70 varan ses yalıtımı sağlanabilir yarım camlı ofis bölme sistemleri bu modeller ofislerin iki oda arasında kalan ara duvarlarında tercih edilir. Özellikler masa ve koltukları dayandığı duvarlarda idealdir.

Yarım camlı ofis bölme modellerde yerden 90 – 80 cm kısım dolu geri kalan üst seviyesi arasında kalan kısım camlı, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle geçilir. bu sistem ara camlı olarak adlandırılır. Standart modülü genişlikleri 80 mm olarak kabul edilir ve cam yarım camlı ofis bölme modülü yüksekliği 125 cm olarak üretilir. Çalışılan mekanda içselliğe önem veren müşterilerimiz için üretilmiştir.

Ofis bölme sistemin en büyük özelliği ofislerde ara bölme olarak kullanılmasıdır. Ayrıca görüntünün kısıtlanması istenen cephelerde ve ofis mobilyalarının kısmi ya da tamamen gizlenmesi gibi olanakları sunmasıyla da müşterilerin beğenisini kazanmış bir üründür. Yer tavan arasına kurulan çift camlı bölme duvar çift panelli modüler ofis bölme sistemleridir. Montajı yerinde yapılan yarım camlı ofis bölme sistemleri kolaylıkla montaja hazır hale gelir.

Bir cevap yazın