Seperatör Bölme

SEPERATÖR BÖLME

Bu modeller ofislerin iki oda arasında kalan ara duvarlarında tercih edilir. Özellikler masa ve koltukları dayandığı duvarlarda idealdir.

Seperatör ( kısa bölmeler); özellikle mekânlarda açık ofis amaçlı kullanılan bölme sistemlerdir. İstenilen yükseklikte dizayn edilerek görüntü hâkimiyeti müşterisinin beğenisine bırakılmış olup, ekonomik maliyetler konusunda alıcısına maliyet yükü getirmez.

Seperatör ofis bölme duvar sistemleri  (kısa bölme); farklı cam çeşitleriyle de iç mekânlara yenilik katar.Bu modellerde yerden 85 cm’lik kısım dolu, 85 cm ile kapı üst seviyesi arasında kalan kısım camlı, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle geçilir. Bu sistem ara camlı olarakta adlandırılır. Standart modül genişlikleri 90 – 105 ve 120 cm olarak kabul edilir ve cam modül yüksekliği 125 cm olarak üretilir.

Seperatör ofis  Bölme Duvar Sistemleri Açık ofis olarak kullanılan alanlarda. Isıtma,soğutma,ışık gibi gereksinimleri birarada kullanabilmek için tercih edilen tavan kadar olmayan bölme duvarlardır.

ZAMAN & MALİYET TASARRUFU SAGLAR
Pratik ve hızlı kurulumu ile zamandan tasarruf etmenizi ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar .

TAŞINABİLİR
OFİS  bölme duvar sistemlerimiz % 100 taşınabilirliğe sahiptir . Bölmelerin demontaj ve tekrar montajı esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz .

ÇEVRE DOSTUDUR
Demontable bölme duvar sistemlerimizde kullanılan malzemelerin % 99 ‘u geri dönüşümlüdür .

GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİ AZALTIR
Bölme duvar sistemlerimiz ofis içersinde ki gürültü seviyesini en aza indirmektedir .

UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Son derece dayanıklı olan bölme duvar sistemlerimiz bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

 

Tadilat Dekorasyon Home