Seperatör Bölme

Seperatör Bölme

Sepereratör bölme duvar sistemleri açık ofis olarak kullanılan alanlarda. ısıtma,soğutma,ışık gibi gereksinimleri birarada kullanabilmek için tercih edilen tavana kadar olmayan bölme duvarlardır.ofis bölme seperatör sistemi, ön üretimli olup, özel alüminyum konstrüksiyonlardan üretilmektedir. sistem kalınlığı 80 mm. olarak üretilir.Demontable ofis bölme sistemlerinde diğer ürünlerden farklı olarak, seperatör bölme, yarım ofis bölme duvarlar, kısa bölme duvar sistemleri dizaynı ve teknik özellikleri ile farklı bir uygulamadır. açık ofis alanlarının tasarımı ve değişimi için kullanılan yarım bölme duvarlarıdır. bu ürüne ayrıca kısa ofis bölme,seperatör bölme diye adlandırılır.

 

Seperatör bölme kısa ofis bölme,de ölçüleri standart, olmakla beraber müşteri isteğine görede dizayn edilebilir.dizaynı ve demontable oluşu sebebiyle fonksiyonel ve estetiktir. dolu, camlı, yarım camlı modül tiplerinin kombinasyonları ile değişik ihtiyaçlara cevap verebilir.Kısa bölme duvar sistemleri, çekme alüminyum profillerden oluşan çevrecidir. döşeme ayakları sayesinde devrilmeden durabilir. ayrıca bu ayaklar, düzgün olmayan döşemelere uyum sağlamak amacıyla vidalıdır. ayrıca yere montajı yapılabilmektedir.

Kısa ofis veya yarım ofis bölme duvarlar,dolu yüzeyler laminat kaplı 8 mm suntalam’dan yapılır. isteğe bağlı olarak mdflam ve kaplama olarak da vinil veya kumaş kullanılabilir. taşıyıcı profillerin köşelerinde, modüllerin bağlantı noktalarında ve yüzeylerin çerçeveye tespitinde plastik bitiş profilleri kullanılır. cam yüzeylerde isteğe bağlı olarak kumlu veya renkli cam ve iki cam arasında jaluzi kullanılabilir.

Bir cevap yazın