Modüller Bölme Duvar

Modüller Bölme Duvar

Modüller bölme duvar şirketimizin yıllardır uyguladığı ve modüller bölme duvar sektöründe söz sahibi olduğu bir firmadır. Modüller bölme duvar konusunda yapmış olduğumuz referansları görebilirsiniz ayrıca modüller bölme duvar sistemleri hakkında genel bilgi vermek istersekmodüller bölme duvar sistemleri derzli demontable olarak ayrılmaktadır. Ofislerinizin gerek duyduğu ince çizgiyi sizler modüller bölme duvar sistemi ile çözebilirsiniz. Modüller bölme duvar sistemleri ile ilgili resimlerimizi inceleyecek olursak birkaç çeşit modüller ofis bölme duvar sistemleri bulunmaktadır modüller aslında kelime anlamı ile İngilizce bir terimdir modüller bölme duvar demek parça parça imalathanede birleştirilip şantiyede toparlanır.

Aslında modüler bölme duvar sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı oluşturma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Alüminyum bölme duvar ve çelik profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, alçıpan bölme duvar ve melamin panel duvar seçenekleri ile geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Modüller bölme duvar sistemleri gözü yormadan yumuşak hatları ile ön plana çıkar.

Özellikle çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler bölme duvar sistemleri ve seperatörler bölme duvar sistemleri farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ofis bölme sistemleri çözümlerinden birini oluşturur. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

Modüller bölme duvar sistemleri ait genel özelliklere gelecek olursak bu sistemde kalınlık 80 mm ila 100 mm arasında değişiklik göstermektedir. Daha çok ses ve izalasyon için panel bölme duvar sistemleri diğer anlamı ile modüller bölme duvar içine yalıtım malzemeleri konulabilir.

Bir cevap yazın