Yatay Camli Bölme

Yatay Camli Bölme

Yatay camli bölme  ofis bölme sistemleri: bu sistemler genellikle ofis bölme olarak kullanılır.ışık ve görsellik tamdır.modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan yatay camlı ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.Yatay camlı ofis bölme duvar sistemleri nedir yatay camlı bölme duvar nasıl yapılır yatay camlı bölme duvar ustası ve yatay camlı ofis bölme sistemleri ile ilgili bilgileri paylaşalım…

Daha modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı yatay camlı sistem, tamamen şeffaf sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme duvar sağlayabilmektedir. camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak bölünebilir  ve istenirse modüllerde jaluzi ile kumlama desenler kullanılabilir. standart modül genişlikleri 8 cm olarak kabul.

Yatay camlı ofis bölme sisteminde; jaluziler çift cam arası çalışmakta olup, kumanda butonu ile kontrol edilmektedir.jaluzi ebatları isteğe bağlı olarak 25 ile 16 mm. kalınlıkta kullanılabilir.Bölme duvar kalınlığı 80 mm cağri insaat profilleri ürünleri ile mimari gereksinimlere uygun çözümler üretilir.

Bir cevap yazın