Dolu Bölme

Dolu Bölme

Dolu Bölme : Dolu ofis bölme sistemleri genellikle eczane deposu veya arşiv odaları gibi tercih edilen yerlerde kullanılır.Bu tip ara bölme sistemleri yapıldığında oda ışık almaz. Maliyet açısından ara bölme sistemleri fiyatları oldukça uygundur.Dolu bölme duvar sistemleri renk çeşitleri bulabilirsiniz.Ayrıca dolu ofis bölme sistemleri yaparken içine ısı ve ses izalasyon maddeleri koyabilirsiniz.

  • Ara bölme sistemleri klasik tuğla duvarlardan ince olduğundan mekanda alan kazandırır.
  • Ara bölme çift cam arasındaki jaluzi açıkken şeffaflık -kapalıyken duvar görüntüsü verir.
  • Ara bölme sistemleri özel köşe dikmesi ile 360 derece açı ayarlanabilir, bölmeye istenilen kavis verilebilir.
  • Ofis bölme ses kirliliğine karşı izolasyon sağlar.
  • Ara bölme sistemleri Isı yalıtımı sağlar.
  • Ara bölme Sistemdeki ölçüler ve modeller sizin isteğinize ve seçtiğiniz renklere göre üretilir.

 

Ara Bölme İnşaat sektöründe vazgeçilmez ögelerden biridir ara bölme Kolay işlenmesi,hafifliği,zerafeti onu vazgeçilmez kılıyor. Dolu Bölme Duvar taş veya tuğla sistemlerinden üstün kılan bir çok etken vardır. Ara Bölme Duvar katmadan önce sitemizde ara bölme hakkında hem fotoğraf galerisi hem ara bölme videoaları ve ara bölme hakkında merak ettiğiniz tüm dökümanlara ulaşabilirsiniz.

Ara bölme : Ara bölme işinizle birlikte değişir. Ara bölme nedir ara bölme nasıl yapılır, ara bölme fiyatları bilgisini vermeye çalışalım. Ara bölme küçük gözü yormayan bir sistemdir. Ara bölme yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren ara bölme sistemleri ayrıntılara önem veren firmaların ofislerinde ara bölme olarak kullanır. Ara bölme tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar. Ara bölme sistemleri gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşabilmesine imkan tanır. Ara bölme sizlere özel fiyatları ile burada bulabilirsiniz.

Ara bölme Özellikle çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren ara bölme sistemleridir. ara bölme sistemleri dekorasyon fikrinin en başında gelir. Ara bölme sistemi 80 mm kalınlığı ile göze hoş görünen bir ara bölme sistemidir.Ara bölme sistemleri fiyatları almak için bizimle irtibata geçiniz.ara bölme duvar ve ara bölme sistemleri sade ve hoş görünümü ile ofis yeni tarzlar çıkarır. Ara bölme gözü yormaz.ara bölme sistemleri içine istenirse jaluzi konulabilir.

Bir cevap yazın