CAM CAMA BÖLME

CAM CAMA BÖLME

 

Ofis bölme: bu yazımızda sizlere ofis bölme nedir, ofis bölme nasıl yapılır, ofis bölme fiyatları ve ofis bölme görsel renkleri ve ofis bölme özelliklerini  anlatmaya çalışalım. Ofis bölme bilindiği üzere ülkemizde yeni  yeni tanınmaya başlanmış ve birçok firma demontable ofis bölme adıyla anmaktadır. Ofis tasarımveya  ofis bölme demontable oluşu nedeniyle başka bir yere hızlıca taşınabilir.

Ofis bölme sistemleri yaparken çift taraflı ofis bölme içerisine dilenirse camyünü veya kaya yünü konulabilir ve ısı ve ses yalıtım açısından güçlü bir temel oluşturulur.

Bölme duvar sistemleri yapıları mimari ofis tasarım dönüştüren ofis bölme, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Alışılagelmiş duvar kavramını yıkarak ofis bölme  sistemlerinde, estetiğin ergonomiyle uyumunu sağlanmaktadır. istoç bölme duvar mekanlara görsel güzelliği pratiklikle birleştirerek taşırken, gün ışığının mekan  içerisinde maksimum kullanılmasına imkan tanıyor, bu sayede enerjiden de tasarruf sağlıyor.

 Modüler ofis bölme duvar sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj  düzenli ve temiz çalışma alanı oluşturma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Alüminyum profillerden oluşan ofis bölme konstrüksiyon yapısı, melamin panel seçenekleri ile geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır.

Camlı ofis bölme : kapı seviyesinde 2 10 dikey şekilde modüller olarak kullanılan ofis bölme duvar sistemleridir.  Talep edildiği şekilde zeminden oturma seviyesine kadar ahşap kullanılarak içinde izole olarak kullanır.  Sistemlerimiz patenti ve üstün kalite anlayışıyla istanbul tesislerimizde üretilmektedir. Ofis bölme duvar, ofis bölme ve cam bölme sistemleri üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Modüler bölme duvarlar hem fonksiyonellik sağlar, hem yapınızın estetiğini artırır. Geleneksel ofis bölme duvar çözümlerine oranla bölme duvar sistemleri çok daha işlevsel, montajı hızlı, kaliteli ve ekonomiktir. Gerektiğinde bölme duvar sökülebilir ve yapılmak istenen değişiklikler ile sorunsuzca tekrar monte edilebilir. Bölme duvar sistemleri çalışma mahalleri arasında mükemmel ısı ve ses izolasyonu sağlar. Her türlü tesisat geçişine olanak verir.daha fazlaCam Cama Bölme

Bir cevap yazın