CAM CAMA BÖLME

Çalışma alanlarının şık bir tasarım anlayışına sahip olmasını sağlayan cam cama bölme duvar sistemleri, prestijli bir görsellik sunmakta ve çalışanlar için ferah çalışma alanları yaratılmasını kolaylaştırmaktadır. Müşterilerin firmanın hizmet anlayışı hakkındaki ilk izlenimlerini de olumlu yönde etkileyen cam cama bölme duvar üniteleri, şeffaf çalışma anlayışının ifadesi olarak güven hissi yaratmaktadır. Tam ışık geçişi sağlayan saydam cam yüzeylerden renkli camlara, kumlama ile mat bölmelerden yarı saydam yüzeylere kadar oldukça geniş bir tasarım çeşitliliğine ev sahipliği yapan bu cam cama üniteler, tüm ofislerin dekorasyonuna şıklık katmaktadır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ve bu sayede de uzun süreli kullanım imkanı sunan ofis bölme sistemleri aynı zamanda ihtiyacın karşılanmasına yönelik en ekonomik çözümdür.

 

Hızlı bir biçimde uygulanabilen ve isteğe bağlı olarak asgari kalınlık kullanımıyla daha da geniş çalışma alanları sunabilen cam camaofis bölme sistemleri ara bölme olarak da kullanılabilmektedir. Ofis alanlarında bireysel çalışma alanı oluştururken aynı zamanda görsel temasın da korunmasını sağlayan bu estetik bölme üniteleri, çalışanların müşterileriyle ve birbiriyle sürekli göz temasında olmasına olanak tanımaktadır. Bu sayede müşterilerle sürekli iletişimde kalınabilmekte ve koordinasyonun bilhassa önemli olduğu alanlarda çalışanların uyumlu bir biçimde çalışması sağlanmaktadır. Yöneticilerin ofis kolay bir şekilde ofis hakimiyeti kurmasına da olanak tanıyan bu şık bölme uygulamaları, tüm çalışanların görülmesine ve bu sayede de daha denetimin daha kolay bir biçimde sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Bireysel çalışma alanı yaratırken aynı zamanda ışık geçişini de engellemeyen cam cama bölme üniteleri sayesinde ofis ortamları karanlıkta kalmamakta, bu şekilde çalışanların iş verimliliği de düşmemektedir. Ferah atmosferiyle çalışanlara ve tüm müşterilere pozitif enerji veren ofis tasarımları geliştirilmesi sağlayan cam cama bölme sistemlerinde ayrıca desen kullanılması da mümkündür. Şerit, çizgi ya da farklı desenler kullanılan özgün bir ofis dekorasyonu yaratılabilir, kumlanmış tamamen mat cam yüzeyler ile özel çalışma alanları oluşturulabilir. Pratik uygulama imkanı sunan bu cam bölme sistemleri işletme sahipleri için ekonomik çözümler de sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın