BÖLME DUVAR

Bölme Duvar iş alanlarınızı dilediğiniz şekilde ve en işlevsel biçimde tanımlamanız için ihtiyaç duyacağınız tasarım araçlarındandır. Mekanı sistematik bir kurguda oluştururken, çalışma istasyonları ve ofis içi bölme duvar gibi detaylar gibi aklınızdan geçen bütün dizayn elemanlarını verimli biçimde kullanmanıza imkan sağlar.

Bölme duvar modelleri yaklaşık 7 çeşittir bu sistemleri sayacak olursak başlıca şunlardır.derzli bölme duvar,modüller bölme duvar,hareketli bölme duvar,demontable bölme duvar gibi bir çok seçenek mevcuttur.Ayrıca örneğin modüller bölme duvar sistemleri kendi içinde 4 e ayrılır bunlar yatay camlı bölme duvar yarım camlı bölme duvar dolu ofis bölme sistemleri tamamı cam bölme duvar sistemleri gibi bölme duvar fiyatlarıalırken lütfen tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirtiniz gelelim bölme duvar fiyatlarına bölme duvar alırken firma yetkilisine hangi bölme duvar modelini istiyorsanız onu söyleyip bölme duvar fiyatı alabilirsiniz. Gelelim bölme duvar sistemleri özelliklerine

Sökülüp tekrar kurulabilmesi:en önemli konu bölme duvar sistemleri sökülüp tekrar kurabiliyor olması bazı bölme duvar sistemleri bunu başaramamaktadır fakat demontable bölme duvar sistemleri kesinlikle sökülüp taşınabilir. Bölme duvar sistemi alırken sorun sistem sökülüp tekrar kurulabiliyormu ? örnek vermek istersek modüller bölme duvar şantiye ortamında değil fabrikada kurulur derzli bölme duvar yine fabrika ortamında kurulur fakat demontable bölme duvar müşteri isteğine göre düzenlenebilir ve sökülüp tekrar kurulur. Bölme duvar almadan lütfen sorunuz.

Estetik görünüm:bölme duvar Türk pazarına da giren doğal ofis bölme sistemleridir, ahşap, beton ve diğer duvarlara nazaren binaya yük getirmez ofislerde şık dekoratif süslemeleri arasında yer almaya başladı. Hızla artan talep, sektörün büyüklüğünü daha şimdiden 5 milyon dolar çıkartırken ofislerde ses ve izalasyonda 1 numara olmayı başardı. Fakat bölme duvar almadan önce mutlaka sorun sistemin kalınlığı ve detayları çok önemlidir.

Bölme duvar garantisi: bizim bölme duvar sistemleri hatalarına karşılık 2 yıl boyunca firma garantisi altındadır. Alüminyum bölme duvar paslanmaz sistemlerdir.

Yalıtım ara bölme sistemleri içi yalıtım: bölme duvar yalıtım yaptırmak isterseniz öncelikle şunu bilmeniz gerekir yalıtım sadece bölme duvar sistemleri kullanılan alanda mdf bölümlerinde yapılabilir. Bölme duvar yapılırken bir tarafı kapandıktan sonra diğer taraftan ister kaya yünü ister camyünü ısı ve ses izalasyon malzemisi konulabilir.

Çoklu renk seçenekleri: renk seçenekleri çok önemli bir konudur her bölme duvar firması bunu yapmaz sadece sizlere elinde bulunan renkleri satmak ister fakat şunu bilin bölme duvar ürünlerinde kullanılan jaluzinin 30a yakın renk çeşitleri vardır. Ayrıca bölme duvar sistemlerinde kullanılan mdf veya sunta aynı şekilde onlarca renk seçenekleri mevcuttur. Bölme duvar sistemleri ister parke ile aynı renk yapın isterseniz tavan ile veya ara bölme renklerinde özgürce karar verin.

Bölme duvar sistemleri içi kablo sistemi özelliği: demontable bölme duvar sistemlerinde kablo ve ups sistemlerine geçiş imkanı verilmektedir. Bu sayede ofislerinizdeki kablo karmaşından kurtulursunuz yani bölme duvar sistemleri içinden kablo kanalı ve ups geçişine olanak sağlar.

Hızlı uygulama: bölme duvar sistemlerinde hızlı uygulama çok önemlidir demontable bölme duvar ofislerinizde hızlı bir şekilde uygulanarak ofis içinde zaman kaybettirmeden sizlere kısa zamanda şık bir görüntü oluşturur. Bazı sistemler örneğin derzli bölme duvar sistemleri veya modüller bölme duvar sistemleri şantiyede değil uygulayıcı firma tarafından hazır halde getirilir. Buda estetik olmayan bazı detaylar ortaya çıkarır bölme duvar almadan önce sorun bölme duvar sistemleri kesinlikle demontable olmalıdır.

İstediginiz şekilde dizayn: bölme duvar sistemleri kesinlikle istediğiniz detayları gelen firma yetkilisine bildiriniz. Bölme duvar sistemleri yapılırken bazı detaylar daha önceden yapılmaktadır. Bu yüzden şantiyeye gelmeden önce bölme duvar detaylarını önceden bildiriniz.

Temizlik ve hijyen: bölme duvar sistemlerini kurulumu yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Bölme duvar temizlik için özel bir madde gerektirmez jaluzi temizliği montaj sırasında oluğu için bir daha temizlenmesine gerek yoktur.

Bir cevap yazın